Jeugdconcertband Landen staat voor tweede keer op Laulupidufestival in Estland

Jeugdconcertband Landen staat voor tweede keer op Laulupidufestival in Estland

Jeugdconcertband Landen staat voor tweede keer op Laulupidufestival in Estland

De Jeugdconcertband Landen neemt voor de tweede keer deel aan het Laulupidufestival. Dat vindt om de vijf jaar plaats in de Estse hoofdstad Tallinn. Van donderdag 3 tot zondag 6 juli zingen zo'n 30.000 zangers daar verschillende volksliederen uit Estland. Daarbij worden ze begeleid door 1700 muzikanten, waaronder dus ook de Landense Jeugdconcertband. Elke editie komen er zo'n 100.000 mensen naar het Laulupidufestival, het grootste festival van Estland.

Gerelateerd nieuws

  • Twee nieuwe handelszaken aan de stationsbuurt in Landen: eetwinkel "Smaak" en burgerrestaurant "Jeffrey Beef & Beer"

    Twee nieuwe handelszaken aan de stationsbuurt in Landen: eetwinkel "Smaak" en burgerrestaurant "Jeffrey Beef & Beer"

  • Buurtcomité uit Linter vraagt om bus opnieuw langs Neerhespen en Wange te laten rijden: "200 handtekeningen ingezameld"

    Buurtcomité uit Linter vraagt om bus opnieuw langs Neerhespen en Wange te laten rijden: "200 handtekeningen ingezameld"

  • Jos Verstappen snelt naar zege in Rally van Haspengouw: "Heel blij mee, altijd mooi om in Haspengouw te rijden"

    Jos Verstappen snelt naar zege in Rally van Haspengouw: "Heel blij mee, altijd mooi om in Haspengouw te rijden"

  • Raamstickers en grote banners moeten autobestuurders extra attent maken op zone 30 in Stationsstraat in Landen: "Er heerst een onveiligheidsgevoel"

    Raamstickers en grote banners moeten autobestuurders extra attent maken op zone 30 in Stationsstraat in Landen: "Er heerst een onveiligheidsgevoel"

  • Leefgebied van eikelmuis vernietigd tijdens werken langs spoorweg in Landen: "Bijna geen kans om te overleven"

    Leefgebied van eikelmuis vernietigd tijdens werken langs spoorweg in Landen: "Bijna geen kans om te overleven"