Kersvers mama of papa geworden? Geboorteaangifte moet niet meer in het stadhuis

Kersvers mama of papa geworden? Geboorteaangifte moet niet meer in het stadhuis

Kersvers mama of papa geworden? Geboorteaangifte moet niet meer in het stadhuis

In Leuven moeten kersverse ouders vanaf volgend jaar bij de geboorte van hun kind niet meer langs het stadhuis, ze kunnen de geboorteaangifte meteen in het ziekenhuis doen. Zowel in het UZ Leuven als het Heilig Hartziekenhuis komt daarvoor een aparte ruimte, waar dan enkele dagen per week iemand ouders ontvangt. Ook om een overlijden aan te geven, komt er een gelijkaardig systeem.

Gerelateerd nieuws

  • 40 nieuwe nestkasten voor huiszwaluwen aan Engels Plein in Leuven

    40 nieuwe nestkasten voor huiszwaluwen aan Engels Plein in Leuven

  • Faculty Club Leuven bestaat 60 jaar en renoveert volledige bovenverdieping van historische infirmerie: "Willen technologisch weer een stapje vooruit"

    Faculty Club Leuven bestaat 60 jaar en renoveert volledige bovenverdieping van historische infirmerie: "Willen technologisch weer een stapje vooruit"

  • Tom Franssens uit Leuven en Pieter Maes uit Messelbroek pakken Europese titel in het Hyrox

    Tom Franssens uit Leuven en Pieter Maes uit Messelbroek pakken Europese titel in het Hyrox

  • KU Leuven en imec openen looproute op Arenbergsite zodat 6.500 werknemers actieve pauze kunnen nemen: "Maar iedereen is welkom"

    KU Leuven en imec openen looproute op Arenbergsite zodat 6.500 werknemers actieve pauze kunnen nemen: "Maar iedereen is welkom"

  • Stad zoekt ontwerpers voor Kop van Kessel-Lo: "Nieuwe brug of zelfrijdende shuttle zijn enkele opties die op tafel liggen"

    Stad zoekt ontwerpers voor Kop van Kessel-Lo: "Nieuwe brug of zelfrijdende shuttle zijn enkele opties die op tafel liggen"