Leuven Bears verpletteren Aalst en staan in volgende ronde van BNXT play-offs (101-65)

Leuven Bears verpletteren Aalst en staan in volgende ronde van BNXT play-offs (101-65)

Leuven Bears verpletteren Aalst en staan in volgende ronde van BNXT play-offs (101-65)

In het basketbal hebben de Leuven Bears met 101-65 gewonnen van Aalst in de tweede ronde van de BNXT play-offs. De Bears keerden daarmee de scheve situatie uit de heenwedstrijd om, daarin werd het 81-75. Dat gebeurde dankzij een bijzonder sterke teamprestatie. Vier van de vijf starters pakten uit met dubbele cijfers, Brevin Pritzl werd topschutter met liefst 26 punten. Van alle shots die de Bears namen ging bijna 60 procent binnen. Het leverde een monsterscore van 101-65 op, in de volgende ronde wacht de verliezer van het Nederlandse onderonsje Den Bosch-Groningen. De eerste wedstrijd is nu zondag om 3 uur 's middags in de Sportoase, coach Eddy Casteels hoopt tegen dan ook KeVaughn Allen te recuperen. De Amerikaan ontbrak tegen Aalst door een lichte rugblessure.  

Gerelateerd nieuws

  • Veldrijder Toon Aerts opvallende aanwezige tijdens opening gloednieuwe gezondheidstraat op campus Gasthuisberg: "Testen kunnen mijn prestaties bevorderen"

    Veldrijder Toon Aerts opvallende aanwezige tijdens opening gloednieuwe gezondheidstraat op campus Gasthuisberg: "Testen kunnen mijn prestaties bevorderen"

  • Opnieuw meer dan 30 voetgangers en fietsers negeren rode licht aan spoorwegovergangen in Wijgmaal en Heverlee

    Opnieuw meer dan 30 voetgangers en fietsers negeren rode licht aan spoorwegovergangen in Wijgmaal en Heverlee

  • Leuven Bears gaan onderuit tegen Mechelen en dreigen Belgische play-offs te missen (90-93)

    Leuven Bears gaan onderuit tegen Mechelen en dreigen Belgische play-offs te missen (90-93)

  • Dit jaar geen vijfde zeepkistenrace in Winksele, wel eerste wedstrijd in Kaboutermansstraat in Leuven

    Dit jaar geen vijfde zeepkistenrace in Winksele, wel eerste wedstrijd in Kaboutermansstraat in Leuven

  • KU Leuven Falcons doen het goed op Vlaamse Finales van Studentensport: "We zijn klaar om te winnen"

    KU Leuven Falcons doen het goed op Vlaamse Finales van Studentensport: "We zijn klaar om te winnen"