Regiogenoten ontfermen zich dagen voor Allerheiligen al over dierbaren

Regiogenoten ontfermen zich dagen voor Allerheiligen al over dierbaren

Regiogenoten ontfermen zich dagen voor Allerheiligen al over dierbaren

Morgen is het Allerheiligen, een dag waarop veel mensen naar het kerkhof komen om hun dierbaren die overleden zijn te gedenken. Ook vandaag was het op de meeste kerkhoven in onze regio al heel druk. In Diest onder meer poetsten mensen graven en smukten die op met bloemen en planten.

Gerelateerd nieuws

  • Poëzietentoonstelling van leerlingen middelbare scholen De Prins en KSD tot volgende week woensdag in cultuurcentrum Den Amer in Diest

    Poƫzietentoonstelling van leerlingen middelbare scholen De Prins en KSD tot volgende week woensdag in cultuurcentrum Den Amer in Diest

  • Mogelijk wat hinder op E314 in het weekend van 22 en 23 maart: Zowel in Leuven als Diest wordt nieuw asfalt gelegd

    Mogelijk wat hinder op E314 in het weekend van 22 en 23 maart: Zowel in Leuven als Diest wordt nieuw asfalt gelegd

  • VOKA Verborgen Parels: Toyota Parts

    VOKA Verborgen Parels: Toyota Parts

  • 9e editie van Merodefestival vindt van 28 mei tot en met 1 juni plaats op Citadel van Diest

    9e editie van Merodefestival vindt van 28 mei tot en met 1 juni plaats op Citadel van Diest

  • Liliane Saint-Pierre in de bloemetjes gezet in thuisstad Diest voor 60 jaar op de planken: "Dit is mijn leven, dit is mijn adem zeg ik altijd"

    Liliane Saint-Pierre in de bloemetjes gezet in thuisstad Diest voor 60 jaar op de planken: "Dit is mijn leven, dit is mijn adem zeg ik altijd"