Beloften OHL zullen thuiswedstijden volgend seizoen deels aan Den Dreef en deels in Bergéstadion in Tienen spelen

Beloften OHL zullen thuiswedstijden volgend seizoen deels aan Den Dreef en deels in Bergéstadion in Tienen spelen

Beloften OHL zullen thuiswedstijden volgend seizoen deels aan Den Dreef en deels in Bergéstadion in Tienen spelen

De beloftenploeg van OHL zal volgend jaar haar thuiswedstrijden deels aan Den Dreef en deels in het Bergéstadion in Tienen afwerken. De U23 komen voor het eerst in eerste nationale uit en moesten naar uitwijkmogelijkheden zoeken omdat het veld op het oefencomplex in Oud-Heverlee niet voldoet aan de afmetingen van eerste nationale. 

Gerelateerd nieuws

  • Leuvense Keizersberg opent poorten voor exclusief evenement op Moederdag

    Leuvense Keizersberg opent poorten voor exclusief evenement op Moederdag

  • Al 50 jaar lang kan UZ Leuven rekenen op honderden vrijwilligers: "Onze 475 vrijwilligers zijn de kers op de taart"

    Al 50 jaar lang kan UZ Leuven rekenen op honderden vrijwilligers: "Onze 475 vrijwilligers zijn de kers op de taart"

  • Heel wat gelovigen zakken op Aswoensdag af naar Sint-Pieterskerk in Leuven: "Een geweldige start van de vastenperiode"

    Heel wat gelovigen zakken op Aswoensdag af naar Sint-Pieterskerk in Leuven: "Een geweldige start van de vastenperiode"

  • Oplichters stelen iPad van vrouw van 85 in centrum van Leuven, politie en Cardstop kunnen nipt voorkomen dat ze haar bankrekeningen plunderen

    Oplichters stelen iPad van vrouw van 85 in centrum van Leuven, politie en Cardstop kunnen nipt voorkomen dat ze haar bankrekeningen plunderen

  • De Lijn heeft in Leuven plots 37 chauffeurs te veel vanaf de zomer: "Zal niet voor ontslagen zorgen"

    De Lijn heeft in Leuven plots 37 chauffeurs te veel vanaf de zomer: "Zal niet voor ontslagen zorgen"